Разлика помеѓу преработките на „Доганџиево“

Додадени 45 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ar:بروكوما، ثيسالونيكي
с (r2.5.2) (Робот: Додава el:Πρόχωμα Θεσσαλονίκης)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:بروكوما، ثيسالونيكي)
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[ar:بروكوما، ثيسالونيكي]]
[[bg:Доганджиево]]
[[el:Πρόχωμα Θεσσαλονίκης]]
4.138

уредувања