Разлика помеѓу преработките на „Бостон Селтикс“

с
Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Бостон Селтикс
с (Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Бостон Селтикс)
[[Категорија:НБА Тимови]]
[[Категорија:Бостон Селтикс]]
{{Link FA|ru}}
 
[[ar:بوسطن سلتكس]]
5.331

уредување