Разлика помеѓу преработките на „Зигмунд Фројд“

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Фрейд, Зигмунд
с (Робот: Додава ilo:Sigmund Freud)
с (Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Фрейд, Зигмунд)
{{Link FA|fr}}
{{Link FA|he}}
{{Link FA|ru}}
 
[[af:Sigmund Freud]]
[[hi:सिग्मुंड फ़्रोइड]]
[[hr:Sigmund Freud]]
[[ilo:Sigmund Freud]]
[[io:Sigmund Freud]]
[[ilo:Sigmund Freud]]
[[id:Sigmund Freud]]
[[ia:Sigmund Freud]]
5.331

уредување