Тувалу: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Тувалу
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам yo:Tuvalu во yo:Tufalu; козметички промени)
с (Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Тувалу)
 
{{Link FA|fi}}
{{Link FA|ru}}
 
[[ace:Tuvalu]]
5.331

уредување