Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска Асоцијација на Норвешка“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува it:Norges Fotballforbund
с (r2.5.2) (Робот: Додава he:התאחדות הכדורגל הנורבגית)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува it:Norges Fotballforbund)
[[fr:Fédération de Norvège de football]]
[[id:Asosiasi Sepak Bola Norwegia]]
[[it:Norges Fotballforbund]]
[[it:Federazione calcistica della Norvegia]]
[[he:התאחדות הכדורגל הנורבגית]]
[[lv:Norvēģijas Futbola asociācija]]
125.952

уредувања