30 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава eo:30-a jarcento a.K.
с (r2.7.3) (Робот: Додава frr, gl, sw, tr)
с (r2.7.3) (Робот: Додава eo:30-a jarcento a.K.)
[[en:30th century BC]]
[[es:Siglo XXX a. C.]]
[[eo:30-a jarcento a.K.]]
[[eu:K. a. XXX. mendea]]
[[fa:سده ۳۰ (پیش از میلاد)]]
11.502

уредувања