Отвори го главното мени

Промени

Додадени 9 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува hy:Սեն (գետ)
[[ko:센 강]]
[[haw:Seine]]
[[hy:Սեն (գետ)]]
[[hr:Seine]]
[[hy:Սեն]]
[[id:Sungai Seine]]
[[is:Signa]]
125.569

уредувања