Гаутама Буда: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Менува fo:Buddafo:Buddha
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава nds:Siddhartha Gautama)
с (Робот: Менува fo:Buddafo:Buddha)
[[fa:گوتاما بودا]]
[[hif:Gautama Buddha]]
[[fo:BuddaBuddha]]
[[fr:Siddhartha Gautama]]
[[gd:Buddha]]
85.496

уредувања