Разлика помеѓу преработките на „Тројен“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава zh:特罗伊恩
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Stadt |image_photo = |Wappen = Wappen_Treuen.svg |lat_deg = 50 |lat_min = 32 |...)
 
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh:特罗伊恩)
[[vo:Treuen]]
[[war:Treuen]]
[[zh:特罗伊恩]]
11.502

уредувања