Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: hu:De jure
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: ms:De jure)
с (Бот Додаје: hu:De jure)
[[fr:Liste des locutions latines#D]]
[[he:דה יורה]]
[[hu:De jure]]
[[hy:Դե յուրե]]
[[id:De jure]]
59.415

уредувања