Разлика помеѓу преработките на „Блек сабат“

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава jv:Black Sabbath
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:Black Sabbath)
с (r2.7.2) (Робот: Додава jv:Black Sabbath)
[[it:Black Sabbath]]
[[he:בלאק סבאת']]
[[jv:Black Sabbath]]
[[kn:ಬ್ಲ್ಯಾಕ್ ಸಬ್ಬತ್‌]]
[[ka:ბლექ საბათი]]
7.011

уредување