Agusta A-129 Mangusta: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава id:Agusta A129 Mangusta
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Додава sv:Agusta A129 Mangusta)
с (r2.7.3) (Робот: Додава id:Agusta A129 Mangusta)
[[ko:A129 망구스타]]
[[hr:Agusta A129 Mangusta]]
[[id:Agusta A129 Mangusta]]
[[it:AgustaWestland AW129]]
[[hu:AW129 Mangusta]]
11.502

уредувања