Категорија:1 милениум: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|1st millennium}} {| class="infobox" cellpadding=0 | align="center" | <small>'''Категории за [[милениум]и]'''...)
 
сНема опис на уредувањето
 
{| class="infobox" cellpadding=0
| align="center" | <small>'''Категории за [[милениум]и]и'''</small>
|-
| align="center" | [[:Категорија:1 милениум п.н.е.|I милениум п.н.е.]] – '''I милениум''' – [[:Категорија:2 милениум|II милениум]]