Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава tl:Mahenta
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Маджента)
с (r2.7.2) (Робот: Додава tl:Mahenta)
[[fi:Magenta]]
[[sv:Magenta]]
[[tl:Mahenta]]
[[tr:Galibarda]]
[[uk:Маджента (колір)]]
59.415

уредувања