Винзор Мекеј: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава la:Winsor McCay
[проверена преработка][проверена преработка]
с (ц ц ц ц)
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Winsor McCay)
[[hr:Winsor McCay]]
[[it:Winsor McCay]]
[[la:Winsor McCay]]
[[hu:Winsor McCay]]
[[nl:Winsor McCay]]
34.422

уредувања