Ризом: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ko:땅속줄기
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава sk:Podzemok)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ko:땅속줄기)
[[gv:Raisoam]]
[[gl:Rizoma]]
[[ko:지하경땅속줄기]]
[[id:Rimpang]]
[[it:Rizoma]]
127.201

уредување