Разлика помеѓу преработките на „Х&М“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:H & M
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:H&M; козметички промени)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава tr:H & M)
[[sv:Hennes & Mauritz]]
[[th:เอชแอนด์เอ็ม]]
[[tr:H & M]]
[[zh-yue:H&M]]
[[zh:H&M]]
6.057

уредувања