Предлошка:Multicol-break: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава io:Shablono:Multicol-break
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава ga:Teimpléad:Multicol-break)
с (Робот: Додава io:Shablono:Multicol-break)
[[ia:Patrono:Multicol-break]]
[[id:Templat:Multicol-break]]
[[io:Shablono:Multicol-break]]
[[jv:Cithakan:Multicol-break]]
[[ka:თარგი:Multicol-break]]
85.496

уредувања