Категорија:Фудбалот во 1969 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1969 no futebol
с (r2.7.3) (Робот: Додава id:Kategori:Sepak bola dalam tahun 1969)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1969 no futebol)
[[no:Kategori:Fotball i 1969]]
[[pl:Kategoria:1969 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol1969 deno 1969futebol]]
[[ro:Categorie:1969 în fotbal]]
[[ru:Категория:1969 год в футболе]]
127.132

уредувања