Разлика помеѓу преработките на „Амстердам“

Додадени 19 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава kab:Amesterdam
с (r2.7.3) (Робот: Додава kaa:Amsterdam)
с (r2.7.1) (Робот: Додава kab:Amesterdam)
[[tl:Amsterdam]]
[[ta:ஆம்ஸ்டர்டம்]]
[[kab:Amesterdam]]
[[roa-tara:Amsterdam]]
[[tt:Амстердам]]
34.422

уредувања