Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ur:1990ء کی دہائی
[[tk:1990ýý]]
[[uk:1990-ті]]
[[ur:1990ء کی دہائی]]
[[vi:Thập niên 1990]]
[[wa:Anêyes 1990]]
125.581

уредување