Категорија:Фудбалот во 1932 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1932 no futebol
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:رده:فوتبال در ۱۹۳۲ (میلادی))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1932 no futebol)
[[no:Kategori:Fotball i 1932]]
[[pl:Kategoria:1932 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol1932 deno 1932futebol]]
[[ru:Категория:1932 год в футболе]]
[[sk:Kategória:Futbal v 1932]]
127.231

уредување