Географија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pcd:Géografie
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Менува pcd:Géografie)
[[ps:ځمکپوهنه]]
[[km:ភូមិវិទ្យា]]
[[pcd:JéografieGéografie]]
[[tpi:Save long giraun]]
[[nds:Geografie]]
127.134

уредувања