Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Одземени 19 бајти ,  пред 8 години
с
oтстранета Категорија:Република Кипар; додадена Категорија:Кипар со помош на HotCat
с (r2.7.2) (Робот: Додава mzn:نیکوزیا)
с (oтстранета Категорија:Република Кипар; додадена Категорија:Кипар со помош на HotCat)
{{Главни градови во Азија}}
 
[[Категорија:Република Кипар]]
[[Категорија:Турска Република Северен Кипар]]
[[Категорија:Главни градови во Европа]]