Разлика помеѓу преработките на „Костенарија“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава el:Καστανοχώρια
(Создадена страница со: [[Податотека:Tana Kirovska Osnichani IMARO.JPG|мини|десно|Тана Василева Кировска, револуционерка з...)
 
с (r2.7.3) (Робот: Додава el:Καστανοχώρια)
 
[[bg:Костенария]]
[[el:Καστανοχώρια]]
126.849

уредувања