Разлика помеѓу преработките на „Семрежно емитување“

Создадена страница со: '''Sreaming media''' или '''Интернет streaming''' претставува генерички назив за технологија на пре...
(Создадена страница со: '''Sreaming media''' или '''Интернет streaming''' претставува генерички назив за технологија на пре...)
(нема разлика)
54

уредувања