Печ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава br:Pécs
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава roa-rup:Pécs)
с (Робот: Додава br:Pécs)
[[be-x-old:Пэч]]
[[bg:Печ (Унгария)]]
[[br:Pécs]]
[[bs:Pečuh]]
[[ca:Pécs]]
85.496

уредувања