Предлошка:Multicol-break: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ia:Patrono:Multicol-break
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава sq:Stampa:Multicol-break)
с (Робот: Додава ia:Patrono:Multicol-break)
[[hsb:Předłoha:Multicol-break]]
[[hy:Կաղապար:Multicol-break]]
[[ia:Patrono:Multicol-break]]
[[id:Templat:Multicol-break]]
[[jv:Cithakan:Multicol-break]]
85.496

уредувања