Санто Доминго: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Санто-Домінго
с (r2.7.3) (Робот: Менува az:Santo-Dominqo)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Санто-Домінго)
[[tg:Вилояти Санто Доминго]]
[[tr:Santo Domingo]]
[[uk:Санто-ДомінґоДомінго]]
[[ur:سانتو دومنگو]]
[[vi:Santo Domingo]]
127.177

уредувања