Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ca:Districte de Lezhë
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:استان لژه)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Districte de Lezhë)
[[Категорија:Окрузи во Албанија]]
 
[[ca:Districte de Lezhë]]
[[cs:Okres Lezhë]]
[[de:Kreis Lezha]]
34.422

уредувања