Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с (r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Ałeksandar Prokopiew)
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Македонски писатели|Прокопиев Александар]]
 
[[Категорија:Македонски есеисти]]
 
[[Категорија:Македонски поети]]
[[Категорија:Македонски автори на стрипови]]
 
[[en:Aleksandar Prokopiev]]
152

уредувања