Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава nap:Tolosa
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Tuluza)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nap:Tolosa)
[[nl:Toulouse]]
[[ja:トゥールーズ]]
[[nap:Tolosa]]
[[no:Toulouse]]
[[nn:Toulouse]]
34.422

уредувања