Tina Turns the Country On!: Разлика помеѓу преработките

Одземени 54 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox Album | <!-- See Wikipedia:WikiProject_Albums --> | Name = Tina Turns the Country On! | Type = Album | Artist = [[Тин...)
 
Нема опис на уредувањето
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Tina Turns the Country On!}}
[[Категорија:Албуми на Тина Тарнер]]
[[Категорија:СтудискиАлбуми албумиод 1974]]
[[Категорија:Тина Тарнер]]
 
[[en:Tina Turns the Country On!]]