Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Економија на Кина“

с
r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Kinas økonomi; козметички промени
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ur:زمرہ:چین کی معیشت)
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Kinas økonomi; козметички промени)
{{Commons cat|Economy of China}}
{{катпов}}
 
[[Категорија:Кина]]
[[Категорија:Економија по земја|Кина, Народна Република]]
[[br:Rummad:Armerzh Sina]]
[[cs:Kategorie:Ekonomika Číny]]
[[da:Kategori:Kinas økonomi]]
[[de:Kategorie:Wirtschaft (China)]]
[[en:Category:Economy of China]]