Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Одземени 193 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
== Дискографија ==
 
=== АлбумиСтудиски албуми ===
 
* ''[[Стиховна Агенда]]'' (2005)
 
=== Видео Спотови ===
 
* Живот (2001)
* Рап Фанатик (2001)
* Скопје Мој Град (2006)
* Зен Мастер (2005)
* Во Полн Ефект (2003)
* Дали Сакаш (2008)
* Mi Casa Es Su Casa (2009)
* [http://mesto.com.mk/video/1e054e8a79ab29f/ Скандал]
* [http://mesto.com.mk/video/ca4cada33252830/ Во мој стил]