Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Додадени 693 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 31.11.97.163 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
=== Албуми ===
 
* ''[[Стиховна Агенда]]'' (2005)
* ''[[Слушај(албум на Тони Зен)|Слушај]]'' (2007)
* ''[[Во мој Стил]]'' (2009)
* ''[[Тони Зен е Супермен]]'' (2011)
 
=== Синглови ===
{{col-begin}}
 
{{col-2}}
* Покрај Мене <small>(feat. Gemini)</small>
;Од првите два албума
* За Пандев <small>(feat. Тамара)</small>
* Зен мастер (2004)
* Сега Знам <small>(feat. Мартин Србиновски)</small>
* Скопје мој град (2005)
* Покрај Мене <small>(feat. Gemini)</small> (2005)
* Во полн ефект (2006)
* За Пандев <small>(feat. Тамара)</small> (2006)
* Дали сакаш <small>(feat. [[Единствена Опција]]))</small> (2006)
* Сега Знам <small>(feat. Мартин Србиновски)</small> (2007)
* Mi casa e su casa <small>(feat. [[Слаткаристика|Слаткар]])</small> (2007)
{{col-2}}
;Од последните два албума
* Скандал (2009)
* Спушти Се Доле <small>(feat. [[Слаткаристика|Слаткар]])</small> (2009)
* Во мој стил (2009)
* Не ме замарај <small>(feat. Тамара)</small> (2010)
* Океy (2009)
* Океј (2010)
* Јас сум хип хоп (20092010)
* Бас (2011)
* Три (2012)
{{col-end}}
 
=== Видео Спотови ===