1007: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:1007
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:1007 жыл)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:1007)
[[be-x-old:1007]]
[[bh:१००७]]
[[bg:1007]]
[[bs:1007]]
[[br:1007]]
[[bg:1007]]
[[ca:1007]]
[[cv:1007]]
[[sl:1007]]
[[sr:1007]]
[[sh:1007]]
[[su:1007]]
[[fi:1007]]
11.502

уредувања