Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Album live)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Типови на албуми|Живо]]
[[Категорија:Албуми во живо| ]]
[[Категорија:Музички албуми|Живо]]
 
[[ar:ألبوم مباشر]]