Разлика помеѓу преработките на „Reise, Reise“

Одземени 86 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
 
== Листа на песни ==
 
Албумот ги содржи следниве песни (по редослед)
# ''Reise, Reise'' - 4:41
# ''Mein Teil'' - 4:32