Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ur:دیلی
с (Робот: Додава ilo:Dili)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:دیلی)
[[hi:दिली]]
[[hr:Dili]]
[[ilo:Dili]]
[[io:Dili]]
[[ilo:Dili]]
[[id:Dili]]
[[os:Дили]]
[[tr:Dili]]
[[uk:Ділі]]
[[ur:دیلی]]
[[ug:دىلى]]
[[vi:Dili]]
7.011

уредување