Разлика помеѓу преработките на „NGC 6415“

Додадени 160 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава az, eo, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава az, eo, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Скорпија]]
 
[[az:NGC 6415]]
[[eo:NGC 6415]]
[[nl:NGC 6415]]
[[uz:NGC 6415]]
[[pl:NGC 6415]]
[[pt:NGC 6415]]
[[ru:NGC 6415]]
[[sk:NGC 6415]]
[[sr:NGC 6415]]
[[tr:NGC 6415]]
[[uk:NGC 6415]]
126.849

уредувања