Отвори го главното мени

Промени

Додадени 14 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ku:Kronos
[[jv:Kronos]]
[[ka:კრონოსი]]
[[ku:Kronos]]
[[la:Cronus]]
[[lv:Krons]]
7.011

уредување