Разлика помеѓу преработките на „Додома“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ur:ڈوڈوما
с (Робот: Додава fo:Dodoma, so:Dodoma)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:ڈوڈوما)
[[ro:Dodoma]]
[[ru:Додома]]
[[so:Dodoma]]
[[sq:Dodoma]]
[[simple:Dodoma]]
[[sk:Dodoma]]
[[so:Dodoma]]
[[ckb:دۆدۆما]]
[[sr:Додома]]
[[udm:Додома]]
[[uk:Додома]]
[[ur:ڈوڈوما]]
[[vec:Dodoma]]
[[vi:Dodoma]]
7.011

уредување