Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува zh-yue:岩士唐
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.137 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
с (r2.7.3) (Робот: Менува zh-yue:岩士唐)
[[yi:ניל ארמסטראנג]]
[[yo:Neil Armstrong]]
[[zh-yue:杭思朗岩士唐]]
[[diq:Neil Armstrong]]
[[bat-smg:Neils Armstruongs]]
11.372

уредувања