Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува sh:Yaprak Dökümü
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:برگ‌ریزان)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sh:Yaprak Dökümü)
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (ТВ серија)]]
[[sh:KadYaprak lišće pada (TV serija)Dökümü]]
[[tr:Yaprak Dökümü (dizi, 2006)]]
126.121

уредување