Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 107 бајти ,  пред 8 години
с (Отстрането уредувањето на 77.29.36.139 (разговор), вратено на последната верзија на NickyMKD)
== Награди ==
* [[2000]] година - награда за објективно информирање 2000 за А1 Информативна програма од Здружението на новинарите на Македонија;
* [[2003]] година - Наградата за граѓанско општество и демократија за долгогодишен придонес. <ref>[http://www.predavatel.com/mk/n/tva1.htm Преземено од оваа веб страна]</ref>
 
 
== Странска програма ==
Анонимен корисник