Разлика помеѓу преработките на „Камбре“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава zh:坎夫雷
с (Робот: Додава oc:Cambre)
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh:坎夫雷)
[[gl:Cambre]]
[[it:Cambre]]
[[oc:Cambre]]
[[pam:Cambre]]
[[ms:Cambre]]
[[nl:Cambre]]
[[ja:カンブレ (スペイン)]]
[[oc:Cambre]]
[[uz:Cambre]]
[[pl:Cambre]]
[[vi:Cambre]]
[[war:Cambre]]
[[zh:坎夫雷]]
11.502

уредувања