Разлика помеѓу преработките на „Митрополит“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ca:Metropolità
с (r2.5.2) (Бот Додава: bs:Mitropolit)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ca:Metropolità)
 
[[an:Metropolitán (hierarquía cristiana)]]
[[bs:Mitropolit]]
[[bg:Митрополит]]
[[bs:Mitropolit]]
[[ca:Metropolità]]
[[cs:Metropolita]]
[[da:Metropolit]]
5.665

уредувања