Разлика помеѓу преработките на „Плоштад на хероите“

с
Робот: Додава an:Plaza d'os Herois de Budapest
с (r2.7.1) (Робот: Додава id:Hősök tere)
с (Робот: Додава an:Plaza d'os Herois de Budapest)
[[Категорија:Унгарија]]
 
[[an:Plaza d'os Herois de Budapest]]
[[ar:ميدان الأبطال (بودابست)]]
[[bg:Площад на героите (Будапеща)]]
85.496

уредувања