Разлика помеѓу преработките на „МРТ 2“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Macedonicus ја премести страницата МТВ 2 на МРТ 2: Каналот се ребрендираше од МТВ 2 во МРТ 2 како што стои и на логото.
с (Macedonicus ја премести страницата МТВ 2 на МРТ 2: Каналот се ребрендираше од МТВ 2 во МРТ 2 како што стои и на логото.)
51

уредување